רולקס יד שנייה רוכשים רק אצל גוטהלף ע. שעונים

אם חשקה נפשכם בשעון רולקס יוקרתי, אולי כדאי שתחשבו על האפשרות לקנות שעון כזה מיד שנייה? שעוני רולקס נמנים על המוצרים יקרי הערך מאחר שהם נודעים בשלל תכונותיהם המעולות, ושוק שעוני היד שנייה של רולקס משגשג ופורח. חברת רולקס מייצרת שעונים משנת 1905 ולאורך השנים ייצרה מילוני שעונים בסדרות ייצור מגוונות שמותאמות למגוון רחב של גברים ונשים.

יתרונות ברכישה בטוחה

רכישת רולקס יד שנייה נותנת מענה טוב לכל מי שידו אינו משגת לרכוש שעונים יקרים חדשים. לרכישה כזאת יש יתרונות מוכחים בתנאי שהיא נעשית אצל משווקים מורשים ומהימנים בעלי מוניטין בתחום. משווקים אלה מוכרים לרוב גם שעוני רולקס חדשים וברשותם תשתית מסודרת הכוללת חנויות מכירה, אתרי אינטרנט, צוותי מוכרנים מיומנים, מעבדות לתיקון שעונים, ולמעשה, כל מה שנדרש למתן שירות מקצועי ומעולה ללקוחות החברה. גוטהלף ע. שעונים היא חנות מקצועית כזאת שפועלת עשרות שנים בתחום ואשר משרתת עשרות לקוחות מרוצים לאורך כל תקופת פעילותה. רכישת רולקס יד שנייה אצלה היא רכישה בטוחה ומבטיחה שהשעון שנרכש אינו מזויף ותקין לחלוטין.

רכישת שעון ישן נחשק

רכישת שעוני יד שנייה מאפשרת לכל חובב שעוני רולקס הזדמנות לרכוש שעונים ישנים שייצורם הופסק. שעונים אלה מוצעים למכירה מעת לעת, מאחר שבעליהם הקודמים רכשו שעונים חדשים ומתקדמים יותר. במסגרת עסקת טרייד אין יכול בעל שעון רולקס להתחדש בשעון חדש והוא נדרש למאמץ כספי מופחת במסגרת הדיל. השעון שהיה ברשותו ייבדק על ידי שענים מקצועיים, ובמידת הצורך, ישופץ, כך שהוא יימסר ללקוח החדש כשהוא שמיש לחלוטין. בדרך זו יכול הרוכש גם לקבל אחריות על השעון המשומש והוא יודע שהרכישה שנעשית במיטב כספו הינה בטוחה. שעון רולקס משומש שנבדק היטב מסוגל לעבוד שנים רבות קדימה ללא תקלות וללא בלאי רב מדי.

שעונים איכותיים

חברת רולקס מייצרת את שעוניה תוך כדי הקפדה על מספר אלמנטים: דיוק, אמינות, איטום מושלם לאבק ולמים ואנרגיה בלתי מתכלית. מעצבי השעונים לדורותיהם מקדישים תשומת לב מיוחדת לנושא העיצוב והם משתמשים בחומרים איכותיים ויקרים במיוחד במסגרת עבודת עיצוב השעונים. ניתן למצוא סדרות שונות וותיקות של שעונים כמו: דייטונה, דייטג'אסט, GMT, ואחרות ובכל אחת מהן שעונים שמעוצבים באופן שונה. יש כאלו שמעוטרים ביהלומים, אחרים שעשויים זהב לבן, אדום וורוד, פלטינה ועוד. לא תמיד ניתן למצוא שעונים מדגמים ישנים, וכדאי לכל מי שמעוניין בדגם נדיר ומוצא אחד כזה להיות ממוקד ולשים את ידו עליו.

חיסכון כספי

רכישת שעון מיד שנייה חסכונית משמעותית מרכישת שעונים חדשים מאותו דגם. צריך לזכור כי בעת הרכישה מאבד כל שעון חדש אחוזים ניכרים מערכו, ולעתים די בענידתו לאורך מספר ימים כדי שערכו ירד. יש מצבים שבהם ניתן לרכוש שעון כמעט חדש בערך נמוך מאוד ביחס למחיר הרשמי שלו. כל שעון, ואין זה משנה מה גילו, עובר בדיקה טרם מסירתו ללקוח הבא כך שעסקה כזו היא כדאית מאוד. חשוב גם לציין ששעוני רולקס שומרים על מחירם ומשום כך ההשקעה בשעוני יד שנייה אינה יורדת לטמיון. אם בעל השעון ירצה למכרו או להחליפו לאחר, הוא יזכה לקבל מחיר טוב עבורו גם לאחר מספר שנים. ערך שעוני רולקס ממתכות יקרות דוגמת זהב ופלטינה יכול אף לעלות בעקבות עליית מחירי מתכות אלו בשוק החופשי.

נטרול גורמים פסיכולוגיים

אם מנטרלים את הצד הפסיכולוגי שקיים בעת רכישת שעונים מיד שנייה הרי שלרוב עושים עסקה טובה. הצד הפסיכולוגי משפיע משמעותית על אנשים בגלל שמועות, רמאויות, החשש משעון מקולקל או שעון שיתקלקל במהירות ועוד. קיימים עוד גורמים משפיעים ביניהם: הרצון לרכוש שעון חדש ולא כזה שהיה בשימוש אצל אחרים, הרצון להתהדר ולהיראות בציבור עם שעון חדש ועוד. רכישה בחנות של גוטהלף ע. שעונים הינה בטוחה ותמוסס את כל החששות הנלווים. בנוסף, עשרות לקוחות רוכשים שעוני רולקס יד שנייה, כך שהטרנד הזה קיים ואינו נדיר. מוכרים מיומנים שעובדים בחנות ומשרתים את הלקוחות יכולים לסייע בהפגת כל החששות הללו ויתרמו לרכישת שעון שמלווה בסיפוק רב.

מנגנון מיוחד

שעוני רולקס הינם שעונים בעלי מנגנונים מיוחדים וכולם מגיעים עם תאריכון. בתוך כל מנגנון קיים קפיץ שמותח את השעון בעת הנעת הידיים. מנגנונים הללו מהווים את הלב הטכנולוגי של השעון והם מיוצרים כך לאורך שנים. כל זה מבטיח את האמינות הגדולה של השעונים בכל דור. בנוסף לכך, העיצוב המודרני משפיע רבות על צורת השעון. השילוב הזה בין טכנולוגיה שמרנית אך אמינה לבין עיצוב חדש עובד בצורה מושלמת, והודות לכך שעוני רולקס הינם בעלי מוניטין לאורך שנים.

רכישות מגוונות אך בטוחות

רוכשי שעוני רולקס הינם אנשים מכל העולם אשר ידם משגת לרכישה יקרה כזו, וביניהם ניתן למצוא: צוללנים אשר נהנים משעון עמיד לעומק רב, טייסים, נהגי מרוצים, ידוענים, בעלי מקצועות חופשיים ועוד. לקוחות רבים מבצעים רכישה חוזרת של שעוני רולקס, חלקם רוכשים שעון נוסף, וכאלה שידם משגת, אף כמה שעונים. לקוחות רבים מעוניינים, דווקא, לרכוש שעונים ישנים שמשדרים רושם עתיק אבל פועלים באמינות ובדיוק מרבי כמו חדש. חברתנו מספקת שירות רב שנים לכל אלה ולרבים אחרים וכל לקוח יכול לבצע עסקת טרייד אין שיכולה לחסוך לו כסף רב. אנא, פנו אלינו, לחברת גוטהלף ע. שעונים, ואנו נתפור עבורכם רכישה שתתאים בצורה מושלמת לטעמכם, לרצונותיכם, לצרכיכם וליכולותיכם הכספיות.

לפרטים נוספים, פנו לאתר gotawatch.com.

כתבות מומלצות:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה